Kilka słów o nas

Firma New Media Market powstała poniekąd z inicjatywy własnej jak i kupców niektórych sieci handlowych i jest dystrybutorem książek jak i prasy.

Od dłuższego czasu trwa konsolidacja małych dostawców poprzez skupienie ich w ramach jednego dostawcy bezpośredniego. Działania te pozwalają przede wszystkim na zmniejszenie ze strony sieci handlowych kosztów obsługi dużej liczby małych dostawców a jednocześnie poprzez dystrybutora takiego jak New Media Market otrzymują możliwość sprzedaży swojego asortymentu w sieciach handlowych również wydawnictwa które do tej pory nie miały nawet szans na pojawienie się ze swoją ofertą u dużych scentralizowanych odbiorców sieciowych.

Pozyskiwanie nowych wydawnictw dla sieci handlowych pozwala na odświeżenie oferty półkowej o zupełnie nowe nie spotykane do tej pory pozycje wydawnicze. Klient odwiedzający punkty sprzedaży detalicznej będzie mógł nabyć książki, czasopisma nie tylko potentatów wydawniczo-prasowych.

Firma stara się wprowadzać na rynek sieciowy wartościowe pozycje wydawnicze dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych w tym również o wartościach religijnych.

Osobiście od ponad 20 lat działam na rynku wydawniczym, jako były pracownik wielu dużych firm zajmowałem decyzyjne stanowiska w działach handlowych. Doświadczenie zdobyte poprzez ten okres pozwala mi na prowadzenie wspomnianej działalności.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską